Hakkımızda / About Us

Lazysundayproject uzun süredir kendi kendimize denediğimiz tarifleri ve yaptığımız projeleri paylaşmak için açtığımız bir blog.

İkimiz de yeni tarifler denemeyi, farklı tatlar yakalamayı çok seviyoruz. Ayrıca ikimiz de DIY kültürünün fanıyız, inanın elimizden gelse evimizi bile kendimiz inşa ederdik. Hal böyle olunca zaman içinde biriken uzun bir yapılacaklar / pişirilecekler listemiz, bir yandan da bize sürekli tarif soran, yaptıklarımızı merak eden uzun bir arkadaş listemiz var.

Biz de dedik ki bundan böyle yaptıklarımızı sizlerle paylaşalım, hem isteyen istediği tarife kolayca ulaşsın hem de biz sizden gelecek önerilerle daha güzel şeyler yapabilelim.

İyi okumalar!

Ekin & Can Soyaslan

 

Lazysundayproject is a blog that we aimed to share recipes and DIY projects we did on our own.

We both love to try new recipes and discover new flavors. Also we’re both big fan of DIY culture; we could even build our own house if we could! We have a long to do & to cook list. (And a long list of friends who wait for us to share our recipes.)

So we decide to share things we do via this blog for everybody to read and hopefully improve ourselves by your precious comments.

Enjoy!

Ekin & Can Soyaslan

 

180762_10150147813591578_3820375_n

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir